1 lipiec 2019

Zatrzymani z narkotykami

fot. KPP Oborniki
Dzielnicowi z Ryczywołu podczas patrolu miasta Oborniki zatrzymali 30-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje Sąd.
REKLAMA

29 czerwca br. tuż przed godziną 9:00 funkcjonariusze Rewiru Dzielnicowych w Ryczywole podczas patrolu skatepark na ul. Szymańskiego w Obornikach zauważyli mężczyznę, który na widok mundurowych zaczął się nerwowo zachowywać.

W trakcie sprawdzenia mężczyzny pod kątem posiadania przedmiotów zabronionych u 30-letniego mieszkańca Obornik policjanci znaleźli metalowe pudełko wewnątrz którego znajdowało się 5 woreczków strunowych oraz plastikową rurkę. W trzech woreczkach znajdowała się amfetamina, natomiast w pozostałych dwóch śladowe ilości.

Z uwagi na podejrzenie popełnienia przestępstwa z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki Policji. Czeka go teraz sprawa w Sądzie. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie narkotyków może teraz trafić nawet na 3 lata do więzienia.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Obornikach

kiedy
2020-04-04 19:00
miejsce
Obornicki Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany